Vodoinstalace a kanalizace

  • veškeré instalatérské opravy a rekonstrukce venkovního i vnitřního vodovodního potrubí
  • instalace a výměny vodovodních stoupaček, ležatých instalatérských rozvodů
  • realizace bytových vodovodních rozvodů
  • montáž požárních rozvodů
  • renovace a rekonstrukce koupelen a bytových jader
  • montáž zařizovacích předmětů (WC, vany, bidety, sprchové kouty koupelnový nábytek, baterie atd.)
  • kanalizace –vnitřní i venkovní rozvody
  • další instalatérské práce

Vodoinstalatérské práce "na klíč"

Dodáváme a montujeme rozvody vody, odpadů, včetně zařizovacích předmětů od všech tuzemských či zahraničních výrobců - Ravak, , Kolo, Ronal, Teiko, Huppe, Roltechnik, Kaldewei, Roca, Ideal Standard, Laufen, Jika, Keramag, Geberit, Duravit, Grohe, Hansgrohe, Hansa, Oras, Raf, Kludi, Franke, Sanela, AZP, Novaservis atd. Rozvody vody provádíme z potrubí plastového, vícevrstvého, měděného i pozinkovaného. 

Rozvody odpadu nabízíme jak z běžného plastového potrubí PP HT, PVC KG, tak i svařovaného potrubí Geberit a v případě zájmu z odhlučněného potrubí např. OSMA, Glynwed.

Rekonstrukce rozvodů vody

Kompletní rekonstrukce rozvodů vody provádíme v bytech, rodinných domech, obytných domech a průmyslových objektech.  Mezi používané materiály řadíme potrubí měděné, pozinkované, plastové – rPE, PPr, PVC, PVC, IPE, PE-X.
Dodáváme a montujeme solární ohřevy TUV a bazénů pro Vaše rodinné domy, ohřívače na TUV pro byty, domy, firmy, jak elektrické tak plynové - ARISTON, DRAŽICE, QUANTUM, JUNKERS, KARMA, VAILLANT, AEG, TATRAMAT, STIEBEL ELTRON. Provádíme výměny starých zásobníků TUV v bytových domech za nové ohřívače, ocelové i deskové, včetně demontáže a likvidace starých zásobníků.

Rozvody požární vody

Provádíme také kompletní rozvody požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů. Dle platných požárních předpisů je nutné instalovat protipožární ucpávky při přechodu z jednoho požárního úseku do druhého. Naše firma je držitelem oprávnění montáže požárních těsnění a ucpávek od společnosti HILTI. 

Dále provádíme výměny stoupaček vody a odpadu v bytových a panelových domech, dodáváme a montujeme střešní svody včetně vyhřívaných dešťových vpustí.